Veličastnih Naših 100+1

Pa je za nami! Naših 100+1, drugo tradicionalno druženje generacij dijakov učiteljišča, srednje pedagoške šole in pedagoške gimnazije ter sedanje Gimnazije Celje – Center. Bilo je posebno in edinstveno. Ponosni smo lahko na našo šolo in na vse, ki ste oblikovali ali oblikujete njeno pestro zgodovino.

Med 18. in 22. uro se nas je na stari dobri GCC zbralo nekaj več kot 1000 in upamo, da ste v obisku maksimalno uživali (pa tudi kasneje na after partyju v Braniboru), vse ki pa tokrat niste utegnili, pa vljudno vabimo, da ste z nami prihodnje leto, ko se bomo 19. 9. 2014 centraši ponovno družili na naši šoli na dogodku NAŠIH 100+2 :).

Fotogalerija Naših 100+1 se nahaja na linku.

Veseli bomo tudi vaših odzivov, pobud in predlogov za prihodnje! Pošljite nam tudi kakšno fotografijo (bodisi na našo FB stran ali pa na e-naslov: drustvo@gcc.si).

Na tem mestu velja tudi iskrena zahvala celotnemu organizacijskemu timu v katerem smo sodelovali nekdanji in sedanji dijaki ter učitelji Gimnazije Celje – Center.

Pričetek v skorajšnjo jesen je bil vsekakor veličasten. Naj se tako tudi nadaljuje!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja